ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УМАНЩИНИ. 9 тур

«Світанок-Агросвіт»(Шляхова) –  «Базис-3»(Кочубіївка) – 9:2(4:0) 16 серпня.  Стадіон “Шляхова-Арена”.  Арбітр: Роман Ястремський(Умань).

Базис-3: 1.Сорокін(99.Рижак 58) – 4.Сидун; 6.Пешехонов; 7.Давиденко; 9.Насиленко; 11.Панов(17.Левченко 85); 12.Ковтун; 13.Рудий(19.Рашевський 44); 14.Бомко; 15.Рамазанов(3.Сергієнко 58); 23.СИРОТА.

Тренер: Владислав Тастанкулов.

Світанок-Агросвіт:  1.Менюк(99.Ванжула 62) – 17.Матвієнко(Е.Касумов 83); 10.Сікорський(14.Клибанський 76); 5.Сіренко; 8.Чайка – 19.Білик(6.Довгань 46); 9.Мазурик(22.Панченко 81); 4.Заводян(2.Красноженюк 56); 15.Гаврильченко – 7.ГРЕБІННИЙ(18.Зуб 72)  – 11.Фурик.

Тренер: Олег Облогін.

Голи: Гребінний(7, 37),  Заводян(27, 53), Білик(42), Панов(55, 72), Гаврильченко(57), Панченко(88), Зуб(89, 90).

Попередження: Рудий, Гаврильченко.

Удари: 27(10+17) – 12(4+8). В площину: 15(4+11) – 3(0+3). Кутові: 6(5+1) – 4(2+2). Гольові моменти: 18(6+12) – 5(0+5).

Заключний матч першого кола ВЧУ обидва суперники грали на тлі виснажливих кубкових півфіналів чотирма днями раніше. Взагалі, цей поєдинок бажано було виграти, щоб піти на тритижневу перерву в ранзі лідера. Що впринципі нашій команді і вдалося зробити. Інша справа, що на сьогоднішній день районна команда СК”Базис-3″ переживає не найкращі свої часи. У молодого тренера-дебютанта команди з Кочубіївки Владислава Тастанкулова роботи непочатий край. Але непогано знаючи, як працює вся система цього клубу, думаю, незабаром результати команди будуть тільки поліпшуватися. В даний  час “Світанок-Агросвіт” просто сильніше, у всіх аспектах. Підсумковий рахунок міг бути як набагато більшим, так і меншим. Гості провалили кінцівку матчу, коли за неповні 3 хвилини примудрилися пропустити відразу три голи, причому дублем відзначився юний війтівчанин Максим Зуб. Пара центральних захисників Сікорський-Сіренко перебувала в постійній кропіткій роботі, на сьогоднішній день – це поєднання центрбеків, для нашої команди є оптимальним. В атаці(точніше в контратаках) ще в першому таймі, фактично результат зробили Заводян та Гребінний, в компанії з Біликом, Мазуриком та Фуриком. Один тільки Фурик міг робити як мінімум хет-трик, але в останніх двох матчах у Віталія явно збився приціл. Зате другий матч поспіль у своєму стилі, з “другого поверху” забиває Панченко.

Чемпіонат йде на перерву, 30 серпня “Базис-3” і “Ніка” зіграють перенесений матч 8-го туру, після якого турнірна таблиця ВЧУ прийме остаточний свій вигляд за підсумками першої половини сезону. А поки обіцяна індивідуальна статистика по нашій команді без урахування кубкових матчів.

Всього забито 32 голи(Фурик та Гребінний по 8, Мазурик-3, Білик, Заводян та Зуб по 2, Сіренко, Гаврильченко, Понько та Панченко по 1. Ще 3 голи – в результаті технічної перемоги в матчі 1 туру в Христинівці).

Стандарти – 12 голів, контратаки – 11 голів, позиційні та проникаючі атаки – 6 голів.

Гольові передачі: Гребінний-9, Фурик-5, Понько-3, Заводян та Чайка по 2, Мазурик, Третяк, Панченко, Красноженюк по 1.

Пропущено 11 голів, з них: стандарти – 3 голи, контратаки – 2 голи, позиційні та проникаючі атаки – 6 голів.

Результати інших матчів 9-го туру:

«Ніка»(Родниківка) –  ФК«Христинівка» – 2:1, «Ятрань 80» – «Базис-Юність» – 5:0.

З технічних причин в огляді відсутні 3 та 4 голи нашої команди.