ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УМАНЩИНИ. 11 тур

«Базис-3»(Кочубіївка) – «Світанок-Агросвіт»(Шляхова ) – 0:4(0:1) 13 вересня.  Городецьке. Стадіон СК “Базис”.  Арбітр: Віталій Атаманенко(Умань).

Базис-3: 12.Посторонко(1.Чудак 76) – 4.Сидун; 2.Драч; 7.Носічев(11.Панов 32; 3.Сергієнко 72); 8.Сухінін; 9.Насиленко(Крочак 32); 30.Мельничук(13.Ковтун 32); 18.Рашевський ; 14.Бомко; 15.Рамазанов; 23.СИРОТА.

Тренер: Владислав Тастанкулов.

Світанок-Агросвіт:  1.Менюк(99.Ванжула 73) – 2.Красноженюк(18.Матвієнко 73);  10.Сікорський; 5.Сіренко; 8.Чайка –  7.ГРЕБІННИЙ(17.Третяк 80); 9.Мазурик(6.Довгань  75); 14.Черниш; 21.Нгаха Колинс(22.Панченко 80) –  15.Гаврильченко(19.Білик 46) – 11.Фурик(16.Палянчук 83).

Тренер: Олег Облогін.

Голи: Фурик(20, 68), Білик(62), Матвієнко(90).

Попередження: Красноженюк.

Удари: 17(10+7) – 23(9+14). В площину: 2(1+1) – 12(6+6). Кутові: 4(0+4) – 7(4+3). Гольові моменти: 3(1+2) – 10(4+6).

Не сказав би, що перемога у Городецькому далася нашій команді малою кров’ю. При переконливій ігровій та територіальній перевазі, тим не менш, в завершальній стадії атаки справи не клеїлися. Добре, що на 20-й хвилині Віталій Фурик після передачі Красноженюка нарешті зумів перервати своє триматчеве гольове мовчання. Цей гол позбавив гостей від тієї самої, часом небажаної поспішності в прийняттях рішень, і дозволив в якійсь мірі  грати в своє задоволення в ті півтора тайму, що залишилися. Тим паче, що сам малюнок гри дещо відрізнявся від більшості матчів шляхівчан в 2020 році. Той-таки Фурик мав можливість ще до перерви перетворювати другий тайм в порожню формальність, але голкіпер Микола Посторонко, що перейшов з «Іванівки», яка припинила участь в ВЧУ залишив надію для господарів поля на другий тайм. І дійсно, в перші 10-15 хвилин після перерви «Базис-3» вирівняв гру, а в деяких епізодах виглядав навіть поцікавіше. Наприклад, на 61-й хвилині лише майстерність та досвід Миколи Менюка вберегли наші ворота сухими. А в атаці у відповідь Богдан Мазурик втік по правому флангу від захисника і виклав точну передачу на Олександра Білика, який ударом в дотик забив свій другий гол у чемпіонаті. А коли за 6 хвилин той-таки Білик асистував Фурику(Віталій забивав в уже порожні ворота), питання щодо переможця в цьому матчі відпало остаточно. Закінчилася гра красивим голом Богдана Матвієнка, до воріт було метрів 25. Ця перемога повернула «Світанок-Агросвіт» на перше місце в чемпіонаті, як мінімум, до середи.

Результати других матчів 11-го туру:
ФК «Христинівка» – «Ніка»(Родниківка) – 1:2(перший коло 1:2), «Граніт»(Старі Бабани) – «Отаман-Д»(Маньківка) – 2:1(перший коло 0:1) , «Базис-Юність» – «Ятрань 80» – 16 вересня(перший коло – 0:5).
Ще в двох матчах 11 туру доля поєдинків не була зрозуміла до самих фінальних свистків. У Христинівці господарі дали серйозний бій чинному володарю кубку. Суперники грали цей матч в своїх неоптимальних складах. Проте «Ніка», яка схоже потихеньку вибирається з того піке, в яке команда потрапила наприкінці минулого місяця. Голи Владислава Абрамочкіна та Дениса Куцого(з пенальті) у другому таймі зробили серйозну зявку на перемогу в Христинівці, де традиційно грати важко всім без вийнятку командам. Але все, на що вистачило господарів – гол престижу Андрія Трояна за 12 хвилин до закінчення матчу. А ось в Старих Бабанах при не менш цікавій грі все закінчилося скандалом і серйозними претензіями гостей з приводу переможного гола Артура Левченка на 99-й хвилині матчу, при тому, що компенсував арбітр тільки 3. Не стану стверджувати ,на чиєму боці правда, оскільки інформація взята в основному з інтернету і ніяких інших джерел(відео і т.д) я не маю, але трохи вивчивши звичаї уманського районного футболу, є відчуття, що ця історія буде мати продовження. Сам матч котився до нульової нічиєї, але 84-й хвилині Віталій Комишний відкрив рахунок, але джокер «Отамана-Д» Сергій Маляренко через 4 хвилини його зрівняв. А потім стався той самий гол Левченка, який приніс господарям поля важливу перемогу і заодно дозволив правому вінгера «Граніту» залишитися одноосібним лідером в гонці бомбардирів. Ще один матч 11-го туру відбудеться в середу 16 вересня.