КЕРІВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТ КЛУБУ

Олег Іванович Ковбасюк

(23.06.1964)

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ КЛУБУ

Іван Олегович Ковбасюк

(25.04.1988)

НАЧАЛЬНИК КОМАНДИ

Олександр  Миколайович Шелест

(23.09.1984)

Персонал

ПРЕС-АТАШЕ

Олександр Петрович Єгоров

(06.07.1974)

ЛІКАР

Іван Михайлович Бегеба

(17.01.1959)

КЛУБНИЙ ВІДЕООПЕРАТОР

Олександр Вадимович Лободюк

(19.03.2001)

 

ВОДІЙ

Дмитро Володимирович Кравчук

(27.12.1987)

 

ВОДІЙ

Дмитро Іванович Цимбал

(22.10.1978)

 

 

ДИРЕКТОР СТАДІОНУ

Віктор Васильович Карманчук

(18.02.1956)

 

Закрити меню